Beypazarı Ekmek Sanayi ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve kişisel verilerinizi  (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı veya banka kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta, ve kredi kartınızı veya banka kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir.

Beypazarı Ekmek Sanayi Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta veya bildirimler göndermek, satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece Beypazarı Ekmek Sanayi yetkili personeli erişebilirler. Beypazarı Ekmek Sanayi Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Beypazarı Ekmek Sanayi şirketine aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile bizlere danışabilirsiniz.